System rabatowy

Szanowni Państwo,

w związku z tym iż doceniamy Państwa zainteresowanie oferowanymi przez naszą Spółkę szkoleniami wprowadzamy dodatkowym system rabatowy.

W perspektywie jednego roku kalendarzowego będziemy monitorowali liczbę osób zgłaszających się na nasze szkolenia z jednego podmiotu  i dziesiąta osoba z tego podmiotu będzie mogła uczestniczyć w wybranym szkoleniu gratis. Nie ma przy tym znaczenia, ile razy jedna osoba była na szkoleniach, gdyż wstęp na szkolenie gratis ma po prostu dziesiąty uczestnik z tej samej firmy. Niestety niewykorzystany w danym roku gratis nie przechodzi na rok następny, a więc powinien zostać wykorzystany do końca danego roku kalendarzowego. Monitoring ilości osób wysyłanych przez poszczególne firmy na szkolenia rozpoczyna się od szkoleń, które będą się odbywały począwszy od stycznia 2018 r.

W przypadku wpłynięcia zgłoszenia dającego możliwość gratisowego udziału jednej osoby na szkoleniu zostaniecie Państwo o tym poinformowani mailowo po zarejestrowaniu zgłoszenia w naszym systemie i poproszeni o decyzję, czy już w tym szkoleniu chcecie wykorzystać rabat, czy zachowacie go na kolejne szkolenie.