Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

DARMOWY WEBINAR – Nowa ustawa o zatrudnianiu cudzoziemców

10 października | 15:00 16:00

Projekt nowej ustawy o zatrudnianiu cudzoziemców, przygotowany przez Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej został opublikowany na stronach Rządowego Centrum Legislacji 13 września 2022 r. Z uzasadnienia tego projektu wynika, że ustawa ma wejść w życie już w 2022 roku. Co zmieni się w zasadach zatrudniania cudzoziemców? Zapraszamy na godzinny webinar, który pomoże zapoznać się z nowymi obowiązkami czekającymi pracodawców.

WYDARZENIE BEZPŁATNE


Kiedy?
10 października 2022 r., godziny: 15:00 – 16:00


Gdzie?
Wydarzenie w formie online


Program

  • Nowa ustawa o zatrudnianiu cudzoziemców – kompleksowe omówienie nowych obowiązków pracodawców zatrudniających cudzoziemców.
  • Co w przypadku naruszenia nowych przepisów? Odpowiedzialność pracodawcy za naruszenia nowych przepisów – nowe wykroczenia i kary.
  • Nowe przepisy a obecnie zawierane umowy o pracę z cudzoziemcami.
  • Jak przygotować się do zmian i kiedy należy się ich spodziewać?

WYKŁADOWCA:

Michał Szypniewski – Prawnik, posiada kilkuletnie doświadczenie w indywidualnym i zbiorowym prawie pracy, wykładowca w Katedrze Prawa Pracy Uniwersytetu Gdańskiego. Ceniony specjalista z zagadnień delegowania pracowników i zatrudniania cudzoziemców. Referent na wielu polskich i międzynarodowych konferencjach z tematyki prawa pracy. Autor kilkunastu publikacji naukowych i popularnonaukowych, w tym najnowszej książki wydanej przez Wolters Kluwer pt.: „Zatrudnianie w Polsce cudzoziemców spoza UE” . Zaangażowany w liczne projekty międzynarodowe. Ma doświadczenie w organizowaniu i prowadzeniu projektów szkoleniowych i coachingowych dla średnich i dużych przedsiębiorstw, korporacji, dla menedżerów średniego i wyższego szczebla.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA