O nas

Spółka Praktyczne Szkolenia Prasołek & Sawicki Sp. j. powstała w 2016 roku.

Celem, który przyświecał wspólnikom przy zakładaniu Praktycznych Szkoleń było stworzenie firmy szkoleniowej, którą charakteryzuje przede wszystkim praktyczne podejście do omawianych tematów i w ten sposób dostarczenie słuchaczom narzędzi do rozwiązywania ich problemów w ramach prowadzonej działalności czy wykonywanej pracy.

Tematykę naszych szkoleń stanowią przede wszystkim podatki, ubezpieczenia społeczne oraz prawo pracy. Nieustannie staramy się aktualizować poruszane tematy szkoleń, tak aby były one jak najbardziej aktualne, a tym samym przydatne w prowadzeniu działalności gospodarczej naszych słuchaczy.

Nasi wykładowcy to wybitni specjaliści w swoich dziedzinach, dlatego podczas naszych szkoleń, prezentujemy nie tylko wiedzę teoretyczną, lecz przede wszystkim praktyczne podejście do omawianych zagadnień. Przytaczamy i omawiamy wiele interpretacji przepisów prawa oraz wyroków, zarówno orzecznictwa polskiego, jak również Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej. Omawiamy poszczególne regulacje prawa na konkretnych przykładach, gdyż taka forma prezentacji w znacznym stopniu ułatwia zainteresowanym zrozumienie danego zagadnienia. Staramy się, aby nigdy nie zabrakło odpowiedniej liczby przykładów umożliwiających szersze omówienie danego zagadnienia.

Jako firma szkoleniowa, ogromny nacisk kładziemy na zaangażowanie w prowadzone szkolenie. Jakość każdego szkolenia jest dla nas priorytetem. Zależy nam na tym, aby podczas spotkań każdy z uczestników czuł się swobodnie, mógł w nich aktywnie uczestniczyć oraz uzyskać odpowiedzi na nurtujące go pytania.

Mimo tego, iż jesteśmy dość nową firmą na rynku szkoleniowym cieszymy się szerokim doświadczeniem w zakresie prowadzenia szkoleń, ze względu na to, iż wspólnicy tworzący Praktyczne Szkolenia od ponad 10 lat prowadzą szkolenia z różnych tematów.

Partnerzy

Jarosław Sawicki, ekspert, wykładowca i współzałożyciel Praktycznych szkoleń
Łukasz Prasołek, wykładowca, ekspert i współzałożyciel Praktycznych Szkoleń