Cyklicznie organizujemy otwarte szkolenia dla pracodawców, które wprowadzają w tematykę kadrowo-płacową. Obejmują one zagadnienia planowania i rozliczania czasu pracy, prowadzenia dokumentacji pracowniczej oraz naliczania wynagrodzeń. Zespół naszych doświadczonych i wykwalifikowanych szkoleniowców zgłębia omawianą problematykę zarówno od strony teoretycznej, jak i praktycznej.

Wyjaśniamy wszelkie zawiłości i niejasności prawne. Prezentujemy najnowszą wiedzę, która bazuje na orzecznictwie sądowym oraz stanowiskach organów urzędowych i administracyjnych. Omawiamy kwestie, które są kluczowe w procesach związanych z zatrudnianiem pracowników. Dużą wagę przykładamy więc do prawa pracy, a w tym:

  • rozliczania godzin nadliczbowych,
  • zawierania umów cywilnoprawnych,
  • prowadzenia i elektronizacji dokumentacji pracowniczej,
  • RODO w kadrach i płacach.

Tematyka szkoleń traktuje o ubezpieczeniach społecznych, podatkach, a także rekrutacji pracowników i naliczaniu wynagrodzeń. Zapraszamy na szkolenia zarówno osoby stawiające pierwsze kroki w branży kadrowo-płacowej, jak i bardziej zaawansowanych pracowników działu HR.

Najbliższe Szkolenie

Cennik szkoleń

Cena za szkolenia online waha się w zależności od tematu i czasu trwania od 130 PLN netto za uczestnictwo jednej osoby do 450 PLN netto za uczestnictwo jednej osoby. Ceny podane są przy programach poszczególnych szkoleń online.